Koninklijke Belgische Biljart Bond |
Uitslagen Federatie |
Gewestelijke Finales 2018-2019 Vrij Kleine Biljart |
VRIJSPEL | 8e Klasse | 30 Punten | ||
Gent | Club : | Academie Centrum Gent | 1 |
De Meulemeester Cédric |
ZW-Vlaanderen | Club : | Kon. GHOK Heule | 2 | Bossaert Dirk |
Brugge | Club : | Oostendse BA | 3 | Borremans Edouard |
Gent | Club : | KBC Elke Weird'Hem | 4 | Bruggeman Etienne |
Gewestelijk Kampioen : De Meulemeester Cédric !!! |
VRIJSPEL | 7e Klasse | 40 Punten | ||
ZW-Vlaanderen | Club : | KBC GHOK Heule | 1 |
Vercaemere Bjorn |
Dender | Club : | BC Sint-Martinus Aalst | 2 |
Van Den Bossche Cesar |
Gent | Club : | KBC Argos Westveld | 3 |
Vanaelst Paul |
Waasland | Club : | Kon. Gildevrienden | 4 |
Apere Ronny |
Gewestelijk Kampioen : Vercaemere Bjorn !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 26/27.01.2019 in Gewest Limburg. |
VRIJSPEL | 6e Klasse | 55 Punten | ||
Gent | Club : | KBC Argos Westveld | 1 |
Van Fleteren Piet |
Brugge | Club : | BC 't Oske Torhout | 2 |
Soenens Joël |
ZW-Vlaanderen | Club : | KBC GHOK Heule | 3 |
Decock Johan |
Waasland | Club : | Kon. Sint-Niklase BA | 4 |
Van den Eeden Kurt |
Gewestelijk Kampioen : Van Fleteren Piet !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 26/27.01.2019 in Gewest Henegouwen / Namen. |
VRIJSPEL | 5e Klasse | 70 Punten | ||
Brugge | Club : | BC 't Oske Torhout | 1 | Denys Jerry |
Gent | Club : | Krijt op Tijd Melle | 2 |
Rogier Philippe |
Waasland | Club : | Kon. Sint-Niklase BA | 3 | D'Haens Peter |
Gent | Club : | Kon. Eeklose BC | OVFF |
De Letter Sandra |
Gewestelijk Kampioen : Denys Jerry !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 26/27.01.2019 in Gewest Luik / Luxemburg. |
VRIJSPEL | 4e Klasse | 90 Punten | ||
ZW-Vlaanderen | Club : | KBC Warden Oom | 1 |
Van Acker Jozef |
Brugge | Club : | Kon. Zonder Effekt | 2 |
Vandenbroele Kurt |
Waasland | Club : | Kon. Gildevrienden | 3 |
Pauwels Paul |
Gent | Club : | Kon. Metro Gent | 4 |
Van Delsen Edgard |
Gewestelijk Kampioen : Van Acker Jozef !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 26/27.01.2019 in Gewest Vlaanderen. |
VRIJSPEL | 3de Klasse | 120 Punten | ||
Gent | Club : | BC Sint-Martinus Aalst | 1 |
Temmerman Dirk |
Gent | Club : | Kunst & Vermaak | 2 |
De Vos Guido |
ZW-Vlaanderen | Club : | Kon. Kortrijkse BC | 3 |
Denoulet Johan |
Brugge | Club : | Kon. Brugse BC | 4 |
Schoe Henk |
Gewestelijk Kampioen : Temmerman Dirk !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 19/20.01.2019 in Gewest Brabant. |
VRIJSPEL | 2de Klasse | 160 Punten | ||
Waasland | Club : | BC Quality Zele | 1 |
Saey Etienne |
Brugge | Club : | BC 't Oske Torhout | 2 |
Haeghebaert Erik |
Gent | Club : | Kon. Eeklose BC | 3 |
Billiet Jelle |
Gent | Club : | BC Sint-Martinus Aalst | OVFF |
Van Goethem Glenn |
Gewestelijk Kampioen : Saey Etienne !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 19/20.01.2019 in Gewest Henegouwen / Namen. |
VRIJSPEL | 1ste Klasse | 210 Punten | ||
ZW-Vlaanderen | Club : | Kon. GHOK Heule | 1 |
Himpe Jean |
Brugge | Club : | Kon. Brugse BC | 2 |
De Busscher Walter |
Waasland | Club : | BC 't Sleepbootje | 3 |
De Witte Jeffrey |
ZW-Vlaanderen | Club : | BC Risquons-Tout | 4 |
Destailleur Patrick |
Gewestelijk Kampioen : Himpe Jean !!! |
||||
De Nationale Finale tijdens het weekend 19/20.01.2019 in Gewest Antwerpen. |